Apie mus

Apie subsms.lt

„SUBSMS“ pradėjo savo veiklą 2021 metais. Mūsų pagrindinė užduotis yra tiekti kompleksines paslaugas, skirtos padėti Jums plėstis sms marketingo pagalba. Mūsų lengvai naudojama, tačiau tvirta ir pažangi platforma sujungia galingus sąrašų tvarkymo, kampanijos optimizavimo ir analizės įrankius, kurie padės efektyviai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Mes siūlome savo klientams platų paslaugų asortimentą naudojant sms marketingą.

Kam skirtas sms marketingas?

Trumposios tekstinės žinutės (SMS) - tai pats efektyviausias būdas pasiekti savo esamus ar būsimus klientus ir perduoti jiems aktualią informaciją greitai ir laiku. Mobiliuoju ryšiu naudojasi didžioji dalis Lietuvos piliečių, todėl tokia reklama gali pasiekti kur kas didesnę auditoriją, nei įprastinės reklamos formos ar reklama internete. Siunčiamos žinutės yra pristatomos gavėjui per sekundes, todėl informaciją adresatas gaus ir perskaitys greičau, nei naudojant įprastines informavimo priemones.

Mūsų sms rinkodaros privalumai

Lengvai kurkite ir tvarkykite kontaktų duomenų bazę

Pirmas žingsnis ir raktas į sėkmingą SMS kampaniją yra jūsų klienų sąrašo sudarymas. „SubSms“ siūlo visas sąrašų valdymo galimybes, įskaitant viską, pradedant segmentavimu pagal veiksmus (paspaudimas / vedimas / pardavimas), atmetimo valdymu (nepateikti pranešimai ar neteisinga sintaksė) ir atsisakymo prenumeratos.

Pagrindiniai mūsų platformos panaudos atvėjai

Mūsų paslaugos skirtos - informuoti apie naujus pasiūlymus, nuolaidas, pardavimo skatinimo akcijos lojaliems klientams, pasiūlymai, patvirtinimai apie sėkmingą registraciją, apmokėjimą ar prekių pristatymo laiką, priminimai apie vizito laiką, vietą ir bendrinė informacija.

Išbandykite savo kampanijas, kad nustatytumėte geriausią rinkodaros variantą

„SubSms“ platforma padeda optimizuoti kampanijas, kad užtikrintų jų sėkmę, a / b testavimas. Ši funkcija leidžia jums sukurti kelias pranešimo versijas, apibrėžti procentinę dalį norimų potencialių klientų.

Stebėkite našumą, galėdami valdyti savo rezultatus

Mobilioji rinkodara su „SubSms“ nėra spėlionių žaidimas. Jūs iš tikrųjų žinote, ar jūsų kampanijos yra sėkmingos, ar ne. Mūsų platforma teikia pažangų stebėjimą ir ataskaitų teikimą.


SUBSMS.LT Visos teisės saugomos © 2021 - Tinklapį prižiūri www.tinklapiai.eu - Automobilių supirkimas www.autolinija.lt